3D

Yazılım ve donanım kaynaklarımızı güçlendirerek teknolojiyi tasarım süreçlerimize entegre ediyoruz. Gerber, Opti, 3D gibi fonksiyonel yazılımların tasarım sürecinde kullanılmasıyla, zamandan, insan gücünden, malzeme ve enerjiden tasarruf ederek, modern methodlarla, öngörülebilir kaliteyi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Uzman modalistlerimizin yeni nesil tasarım metodlarına hakimiyeti sayesinde; üretimden çıkacak son ürünün en küçük detaylarının incelenebildiği, yüksek kalite görsellerini müşterilerimize sunabiliyoruz.

FABRIC

Kumaş AR-GE departmanımız, tasarım departmanı ile organize çalışarak, yurt içi/yurt dışı fuarları takip ederek, piyasada son tekniklerle ve son trendlerle geliştirilen kumaşların araştırmasını yapmaktadır. Gerek kendi koleksiyonlarımız için gerekse müşterilerin istekleri doğrultusunda, yeni kumaşlar geliştirerek, alternatif kumaşlar bularak, geniş bir çeşitlilikle üretim süreçlerinde lokomotif görevi görmekteyiz.

Alanında uzman mühendis ve tasarımcılarımızdan oluşan geniş AR-GE kadromuzla; kumaş analizleri, piyasa araştırmaları, tedarik, koleksiyon vb. tüm süreçlerde inovatif yaklaşımlar ve teknolojinin üretime efektif bir şekilde entegre edilmesiyle güçlü seçenekler sunmaktayız.

ORIGINALITY

Tekstil müşterilerinin seçimlerine yön veren benzersizlik, özgün olmak, fark yaratmak, taklidinin mümkün olmaması, karakteristik özellikler taşıması gibi kriterleri bütünsel bir uyumla sunabilen, ince detaylara etkileyici dokunuşlar yapabilen bir tasarım ekibiyle özel kapsül koleksiyonlar hazırlıyoruz.

Kreatif yetenekleriyle rakiplerinden ayrılan, gelecek trendleri öngörebilme ve yorumlayabilme yetisine sahip yaratıcı bir ekiple, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan orjinal tasarımlar sunuyoruz.

DESIGN

Hızlı tüketilen ve sürekli yenilenen bir sektöre tasarım yapmamız sebebiyle, dünyanın farklı noktalarında trendleri, yönelimleri, materyalleri ve materyallerin kullanım şekillerini yakından takip ederek güncel kalıyoruz. Trendlere hakim ve yeniliklere açık bir tasarım ekibiyle, özgün, zamansız ve modern tasarım yaklaşımlarıyla müşteri beklentilerini karşılayan, taleplerin de ötesinde yeni seçenekler sunan tasarımlar hazırlıyoruz.

Rekabette öne çıkan özgünlük, fonksiyonellik, dayanıklılık, şıklık unsurlarının birlikteliğini sunabilen, deneyimli ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz.

SÜREKLİ GELİŞİM & MODERN ÜRETİM

Tekstil sektörünün tüm alanlarında yüksek kapasitelerle varlık gösteriyor, kumaş, aksesuar, baskı, nakış, yıkama ve boyama methodlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Üretim sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm paydaşlarımızla açık iletişim kuruyor, şeffaf üretim süreçleri yürütüyor ve uzun ömürlü iş ilişkileri kurmayı önemsiyoruz.

TASARIM & AR-GE DEPARTMANI