Kreatif ve İnovatif Tasarımlar

DEPARTMANLAR MODELHANE

FIRATGROUP Modelhane
FIRATGROUP INTERNATIONAL
Aylık 75 Model/2000 Adet koleksiyon hazırlama kapasitemiz bulunmaktadır.
Kreatif & İnovatif ve Özgün Tasarımlar

Özgünlük ve yenilik odaklı tasarım anlayışıyla, sürdürülebilir üretim yaklaşımını birleştirerek müşteri taleplerine hızlı cevap verebilen, alternatif sunabilen, yetenekli ve deneyimli bir modelhane kadrosusuna sahibiz. Gerber, Optitex, 3D gibi son teknoloji bilgisayar yazılımları kullanarak, bunları güçlü donanımlarla destekleyerek, son çıkacak ürünü tüm detaylarını görselleştirerek hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Modelhane şefi, 5 ana modelist ve yetiştirdiğimiz 2 junior kalıpçımız ile birlikte genç, dinamik, trendlere hakim ve güçlü tasarım yeteneklerine sahip kadrolarımızla özgün koleksiyonlar hazırlıyoruz. Yeni nesillerin gelişimine katkı sağlamayı, fırsat sunmayı ve kadrolarımızın yeteneklerini gösterebilecekleri alanlar yaratmayı her daim ön planda tutuyoruz.

Deneyimli Ekip
Uzman & Eğitimli Kadrolar
Üstün Kalite
Standartlara Bağlı Üretim
Yüksek Kapasite
Maksimum Verimlilik
Sürdürülebilir Üretim
Çevre Dostu Seçimler
FIRATGROUP Modelahane
FIRATGROUP Modelhane
FIRATGROUP Modelhane
Nitelikli Ürün ve Hizmet Sunma Kabiliyeti & 28 Yıllık Sektörel Deneyim

FIRATGROUP International; bugün 600 kişiye ulaşan çalışan sayısı, aylık 120.000 parça üretebilme kapasitesi, GOTS, GRS, OCS, EIM akreditasyonlarıyla, Avrupa, İngiltere ve Amerika'da faaliyet gösteren küresel giyim markalarına koleksiyonlar hazırlamaktadır.

FIRATGROUP INTERNATIONAL