Kuruluş Hikayemiz & Misyon & Vizyon

HAKKIMIZDA

FIRATGROUP INTERNATIONAL
1994 yılında, İzmir'de denim ve non-denim konfeksiyon imalatı yapmak üzere kurulan FIRATGROUP bugün, küresel markalara kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde koleksiyonlar hazırlıyor.

Kısa bir zaman içerisinde firma, kalite duyarlılığı sayesinde vizyonunu etkileyici bir seviyeye taşımış ve terzilik hassasiyetini ve anlayışını muhafaza ederek seri üretimini sürdürmüştür. 2004 yılında yaklaşık 7000 metrekarelik alanda kurulu kendi binasına taşınmış ve tüm üretim aşamalarını bu binadan yürütmeye başlamıştır. 2022 itibariyle FIRATGROUP 600'ün üzeride çalışanıyla İzmir'in en önemli tekstil imalat ve ihracatçılarından biri olarak hizmet vermektedir. Kendi denim ve non-denim koleksiyonlarını Avrupa'nın önde gelen markalarına sunarak, uzun yıllara dayanan iş birliklerini sürdürerek, üretim kabiliyetlerini ve alt yapısını geliştirerek sektörde hızlı bir ivmeyle büyümeye devam etmektedir.

FIRATGROUP INTERNATIONAL TANITIM FİLMİ

28

Yıllık Sektörel Tecrübe
Bugün 600 kişiye ulaşan büyük bir aile olarak, sektörel faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sosyal sorumlulukların bilincinde çevreye önem veren bir kuruluş olarak, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek üzere gereken önlemleri almak bizim için hayati önem taşımaktadır. Yönetim olarak, hedeflerimize çalışanlarımız ile birlikte kalite, sosyal sorumluluk ve çevre politikalarımızın benimsenmesi ve ciddiyetle uygulanması sayesinde ulaşabileceğimiz inancındayız. Firmamız, sosyal uygunluk standartları ile verdiği hizmetleri gerçekleştirirken, çalışanlarının yasalardan ve ilgili standartlardan kaynaklanan tüm haklarının sağlanması yönünde hareket etmeyi kabul ve taahhüt etmektedir.

.+
pcs/month
YÜKSEK KALİTE VE VERİMLİLİK ODAKLI
Şeffaf, ölçülebilir, standartlara uygun ürün ve hizmet sunuyoruz

Tedarikçi ve müşterilerle güvene dayalı bir ilişki kurmanın etik değerlere bağlılık, şeffaflık, ölçülebilir olmak, standartların ve kapasite verilerinin erişilebilir olmasıyla mümkün olduğuna inanıyoruz.

1000

MOQ (pcs/order)

4 WK

Leadtime

AQL 1.0

Quality Standard

98.4%

OTS

Değerlere odaklı çok yönlü bir vizyon sorumluluk sürdürülebilirlik yüksek kalite

FIRATGROUP olarak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin, çalışanlarımızın kalite ve sorumluluk anlayışı ile birlikte artarak devam edeceği inancındayız. Bu süreci kalite, sosyal sorumluluk ve çevre prensiplerimizin hizmet standardı haline getirilmesi için gerekli yatırımları yaparak, çalışanlarımızın haklarını korumak amacıyla ulusal ve uluslararası kuralları hassasiyetle takip ederek destekliyoruz. FIRATGROUP sahip olduğu kalite anlayışı ve vizyonla, müşterilerine en yüksek kalite ve performansta en uygun fiyat ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Image

Kuzey Amerika'ya aylık 50.000 adet ihracat gerçekleştiriyoruz.

İngiltere'ye aylık 50.000 adet ihracat gerçekleştiriyoruz.

Avrupa'ya aylık 1.000.000 adet ihracat gerçekleştiriyoruz.