İnsan Kaynakları & Kariyer

İNSAN KAYNAKLARI

team
İNSAN KAYNAKLARI ANLAYIŞIMIZ
KURUMSAL DEĞERLERE BAĞLI DENEYİMLİ VE PROFESYONEL EKİP GÜCÜ

FIRATGROUP International olarak; vizyonumuzu anlamış, benimsemiş ve bunu iş süreçlerine taşıyabilmiş profesyonellerden oluşan bir ekip gücüne sahibiz. Genç, dinamik, fikir ve çözüm üretebilen, performans artırımını ve profesyonel gelişimi önemseyen bireyleri bir kurum misyonu çerçevesinde biraraya getirmeyi başarının anahtarı kabul ediyoruz. İş hayatının kendi parametleri olduğu bilinciyle, nitelikli iş gücünü doğru pozisyonlarda değerlendirerek, yeteneklerini gösterebilecekleri alanlar yaratmayı, uzun ömürlü, sürdürülebilir istihdamı önemsiyoruz.

Sektörel bilgi ve deneyimlerinizin uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlar için aşağıdaki formu doldurarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Açık pozisyon olması halinde, insan kaynakları birimi en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

BAŞVURU FORMU
Gelişime & Yeniliğe Açık Olmak

Görev alınan pozisyona katkı sunmaya, profesyonel ve kişisel gelişim odaklı bir yaklaşım benimsemeye değer veriyoruz.

Ekibin Değerli Bir Parçası Olmak

Pozitif yaklaşım, etkin iletişim, kriz yönetimi ve uyumlanabilme gibi yeteneklerle ekibin değerli bir parçası olabilmeyi önemsiyoruz.

Kaynakların Bilinçli Kullanımı

Zaman, emek, insan ve maddi tüm kaynakların değerinin doğru belirlenmesi, dengeli, doğru ve efektif kullanılmasını bekliyoruz.

Fikir Üretmek & Çözüm Sunabilmek

Gelişim ve verimliliğe odaklanarak katkı sunmanın, çözüm üretmenin, fark yaratmanın ve yeni bakış açıları geliştirmenin gücüne inanıyoruz.

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Gelişen & Dönüşen ve Değer Üreten Bir Ekibin Parçası Olabilirsiniz.

Doğru kurulmuş bir ekip, başarıya giden yolu gösteren bir pusula gibidir.

Fıratteks marka değerini yükseltecek potansiyelini; kurumsal değerlerini anlamış ve benimsemiş ekip gücüne borçludur.